сайт

Графік роботи
ЩОДНЯ
з 8.00 до 17.00

Ринок з історією.

А чи був старий кінь?

А чи був старий кінь?

На початку 19 століття Одеса активно розвивалася, а разом із нею розвивалася торгівля. Набирали популярності міські харчові ринки між тим необхідно було місце для торгівлі худобою. Так і був заснован перший «Скотський базар», який розміщувався на вулиці Кінній (неподалік Нового ринку). У 1833 році було ухвалено рішення перенести базар ближче до околиці міста, туди, де зараз розміщується легендарний Старокінний.

У період 1840-1850 р.р. торгівля худобою частково переміщається на вулицю Нову Кінну, а за колишнім базаром закріплюється назва Старий Кінний, а потім і звичніша для нас Старокінний.

Ось і відповідь. Безперечно коней можна було придбати на базарі, але свою легендарну назву ринок отримав, зовсім з іншої причини.

Ми змінюємся, щоб стати краще.

Телефони відділу оренди

Змінюй свій бізнес разом з нами

Ваші відгуки безцінні

Сподобалося, що продавці з розумінням відносяться до батьків з дітьми і не обурюються ,що діти підходять до тваринок. Також радує готовність зробити знижку.
Можна за гарною ціною придбати будь-які товари для ремонту, будівництва, саду, рибальства. Також, що тішить, можна придбати акваріумні рибки, пташок, кроликів та інших маленьких друзів і "придане" для них. Чисто, зручно, гарно щодня.
Хороший ринок, є можливість знайти усі будматеріали!!!
Рай для людини з руками! Якщо не придбати, то хоч помріяти можна, дивлячись на такий товар. Цей ринок не схожий на інші.
Вибрати можна все, що заманеться з електроінструменту, дуже класно, що в середині ринку є фірмовий магазин Дніпро-м.
"Домашній" ринок з широким вибором господарчих товарів й домашніх тварин. Сучасний вигляд.